EcoCombi150_PMK07
Arborist-150p-engine-right_PMK07
Arborist130_CloseUp_PMK07
IMG_2942_PMK07
Combi-in-Wales_PMK07
Arborist130-1_PMK07
previous arrow
next arrow

ARBORIST 130

Iesākuma līmenis - taču nenovērtējiet to par zemu...

Greenmech Arborist 130 ir mazākais GreenMech šķeldotājs uz piekabes šasijas, taču tam ir ļoti liela veiktspēja. Iekārtas konstrukcija ir identiska ar lielo iekārtu konstrukcijām, un vienīgā nozīmīgā atšķirība ir tā, ka to darbina 23 zs Honda benzīna dzinējs. Šajā šķeldotāju klasē šī būs letākā iekārta. Arborist 130 plaši tiek izmantots profesionālu teritoriju un parku apsaimniekotāju uzņēmumos, arboristu un tehnikas nomas uzņēmumos, kas meklē koksnes šķeldotāju, kas bez grūtībām spēj uzņemt materiālu līdz 150mm diametrā.

Arborist 130 šasija ir balstīta uz dziļu, augstas stiepes tērauda siju, kas rada milzīgu izturību un nodrošina stingru veiktspēju. Lielā materiāla padeves mute 970mm x 790mm nodrošina liela apjoma koksnes plūsmu. Šķeldošanas materiāls tiek padots caur dubulto hidrauliski darbinātu barošanas veltņu sistēmu. Patentētā, elektroniski kontrolēta koksnes padeves sistēma “No-Stress” pati maina koksnes padeves ātrumu šķeldošanas mehānismā, lai nodrošinātu maksimālu šķeldošanas efektivitāti.

Šķeldotājs ir aprīkots ar patentētu “Disc-Blade” asmeņu sistēmu. “Dis-Blade” sistēma atšķiras no citām ar pagarinātu griešanas malu. Tā rezultātā sistēmas priekšrocīa ir lielāks laiks starp griezējnažu asināšanām, kas vidēji ir reizi / 150 stundās. Tādā veidā tiek samazināts iekārtas dīkstāves laiks, samazināts apkopes laiks, samazinātas darbaspēka izmaksas un attiecīgi palielina darba efektivitāte.

Škeldotājs prasa minimālu apkopi. Ieeļojot kustīgās detaļas un veicot regularas pārbaudes, jūsu šķeldotājs vienmēr būs gatavs darbam !

Kā visi GreenMech šķeldotāji un koksnes smalcinātāji arī ARBORIST 130 tiek ražoti no bieza metāla, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un ļoti izturīgu pulverkrāsas pārklājumu. Neapšaubāms GreenMech smalcinātāju pluss ir tas, ka tie darbojas klusu. Iekārtai ir neierobežota, trīs gadu garantiju!

Ja meklējat kompaktu piekabes tipa šķeldotāju, ar lielu veiktspēju un ar minimālu materiāla sagatavošanu, tad GreenMech Arborist 130 ir īstais variants.

15 750, 00€ + PVN

Tehniskie dati:

  • MAKSIMĀLAIS KOKSNES DIAMETRS: 150 mm
  • DZINĒJS:  23zs Honda 
  • DEGVIELAS VEIDS: Benzīns 
  • BENZĪNBĀKAS TILPUMS: 27 l
  • ASMEŅU SKAITS: 4
  • REGULĒJAMS ŠĶELDAS PADEVES VIRZIENS: Jā
  • SVARS:  Sākot no 670 kg.
  • TROKŠŅU LĪMENIS TUKŠGAITĀ:  92 dB
  • KOKSNES PADEVES SISTĒMĀ: Automātiskā.
Play Video
Kompakt klases iekārtas
Vidējās klases iekārtas
Lieljaudas iekārtas

REKVIZĪTI

SIA „PMK-07”
REĢ. Nr. LV40103293265
Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009
Banka: AS “Latvijas pasta banka”
Konts: LV12LAPB0000016057839

Atvērt Google Maps
Atvērt Google Maps

mājaslapa izstrādāta – Onlinesistemas.lv