GREENMECH_LATVIJA_PMK07
Pagjja_keldotjs_PMK07
Tehnikas_noma_PMK07
keldotju_re_PMK07
Tehnika_PMK07
Koksnes_smalcintjs_PMK07
Profesionls_eldotjs_PMK07
Koksnes_smalinana_PMK07
previous arrow
next arrow

ARBTRAK 150

Ja apvidus ierobežo piekļuvi

Iespējams, tirgū labākais piedāvājums , 150mm koksnes smalcinātājs, kas aprīkots ar manevrētspējīgu kāpurķēžu pašgājēj sistēmu, kas jūs aizvedīs uz  grūti pieejamām vietām visos iespējamos darba apstākļos. Standartā aprīkojumš ietilpst Kubota 34 zs dīzeļdzinējs. Iekārta ir aprīkota ar identisku smalcināšanas un koksnes padeves sistēmu kā Arborist 150, kas viennozīmigi ir uzstādijis standartu šķeldošanas industijā – darbības klusuma, izturības un veiktspējas jomā. ArbTrak 150 ir galvenais instruments profesionālo koksnes apstrādes uzņēmumos, kuru specializācija ir darbs sarežģīta reljefa apstākļos un darbam nepieciešama škeldošanas iekārta ar pašgājēj sistēmu. Iekārtas klīrenss ir 274 mm, tāpēc šī mašīna ir ļoti manevrētspējīga.

Arborist 150 rāmis izstrādāts no augstu stiepes tērauda konstrukciju metāla, kas rada milzīgu izturību un nodrošina iekārtas stabilitāti. Koksnes padeves atveres izmēri 970mm x 790mm padara iespējamu, lielu materiāla apjoma brīvu plūsmu, kuru var apstrādāt, neizmantojot lielākus un jaudīgākus škeldotājus. Tā kā materiāls iet caur diviem hidrauliski darbināmiem padeves veltņiem, unikālā elektroniski kontrolēta barošanas sistēma “No-Stress” maina materiāla caurlaides ātrumu, lai nodrošinātu maksimālu šķeldošanas efektivitāti.
Šķeldošanas sistēma ir aprīkota ar patentētu “Disc-Blade” nažu konfigurāciju, kas būtiski pagarināt starplaiku starp nažu asināšanas reizēm, tikai vienu reizi aptuveni 150 stundu laikā. Šādā veidā ievērojami tiek samazināts iekārtas dīkstāves laiks, samazinās darbaspēka izmaksas, kā rezultātā palielinās darba efektivitāte.
Škeldotājs prasa minimālu apkopi. Ieeļojot kustīgās detaļas un veicot regularas pārbaudes, jūsu šķeldotājs vienmēr būs gatavs darbam !
Tā pat kā visi GreenMech šķeldotāji un koksnes smalcinātāji arī ARBORIST 150 tiek ražots no bieza metāla, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un ļoti izturīgu pulverkrāsas pārklājumu. Neapšaubāms GreenMech smalcinātāju pluss ir tas, ka tie darbojas klusu. Iekārtai ir neierobežota, trīs gadu garantiju!

25 885, 00 €  +PVN

Tehniskie dati:

 • MAKSIMĀLAIS KOKSNES DIAMETRS: 150 mm
 • DZINĒJS:  34 zs KUBOTA
 • DEGVIELAS VEIDS: Dīzeļdegviela 
 • BĀKAS IETILPĪBA:  27 L
 • RAŽĪGUMS:  4,7 t / h
 • GRIEZĒJMEHĀNISMS: “DISC BLADE”
 • KOKSNES PADEVES KONTROLE: Jā / hidrauliski veltņi.
 • DROŠIBAS POGA STOP:    Jā
 • SVARS: 1046 kg.
 • TROKŠŅU LĪMENIS TUKŠGAITĀ:  92 dB
 • TROKŠŅU LĪMENIS DARBĪBA:  115 dB
Play Video
Kompakt klases iekārtas
Vidējās klases iekārtas
Lieljaudas iekārtas

REKVIZĪTI

SIA „PMK-07”
REĢ. Nr. LV40103293265
Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009
Banka: AS “Latvijas pasta banka”
Konts: LV12LAPB0000016057839

Atvērt Google Maps
Atvērt Google Maps

mājaslapa izstrādāta – Onlinesistemas.lv