GREENMECH_LATVIJA_PMK07
Pagjja_keldotjs_PMK07
Tehnikas_noma_PMK07
keldotju_re_PMK07
Tehnika_PMK07
Koksnes_smalcintjs_PMK07
Profesionls_eldotjs_PMK07
Koksnes_smalinana_PMK07
previous arrow
next arrow

ARBTRAK 200

Man šķeršļu nav! Rotaļlieta īstiem vīriem.

Ir reizes kad nepieciešams šķeldotājs ar augstu klīrensi un lielu veiktspēju, taču ir situācija, kad bez pašgājējiekārtas neiztikt. ArbTrak 200 ir radīts šādām reizēm. Izmantojot Kubota 45hp dīzeļdzinēju un divu pašgājējkāpurķēžu sistēmu, kas nodrošina pašgājēju piekļuvi jebkurā šķeldošanas vietām, tas ir nopietns komplekts, kas pierāda sevi ar augstas kokmateriāla caurlaides nepieciešamību koksnes pārstrādes projektos. Ar koksnes smalcināšanas atveres lielumu 200 mm x 280 mm  ir ļoti ērti strādāt ievietot šķeldojamo materiālu praktiski bez ierobežojumiem.  274 mm augstais klīrenss nozīmē to, ka iekārtu viegli var novietot virs koku celmiem vai nelieliem laukakmeņiem.

Šķeldotāja Arborist 200 nešošā konstrukcija izstrādāta no augstas stiepes izturīga tērauda sijām, kas rada milzīgu izturību un nodrošina stingru konstrukciju. Lielais koksnes padeves atveres izmērs 1200mm x 840mm, ļauj strādāt ar liela apjoma materiālu īsākā laikā. Koksnes optimālo padevi šķeldošanas atverē nodrošina hidrauliski darbināti veltņi, kas tiek elektroniski vadīti ar „No-Stress” automātisko kontroles sitēmu. Tā rezultātā mēs esam panākuši maksimālu šķeldošanas efektivitāti.

Šķeldošanas sistēma ir aprīkota ar patentētu “Disc-Blade” nažu konfigurāciju, kas būtiski pagarināt starplaiku starp nažu asināšanas reizēm, tikai vienu reizi aptuveni 150 stundu laikā. Šādā veidā ievērojami tiek samazināts iekārtas dīkstāves laiks, samazinās darbaspēka izmaksas, kā rezultātā palielinās darba efektivitāte.
Škeldotājs prasa minimālu apkopi. Ieeļojot kustīgās detaļas un veicot regularas pārbaudes, jūsu šķeldotājs vienmēr būs gatavs darbam !
Tā pat kā visi GreenMech šķeldotāji un koksnes smalcinātāji arī ARBORIST 200 tiek ražots no bieza metāla, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un ļoti izturīgu pulverkrāsas pārklājumu. Neapšaubāms GreenMech smalcinātāju pluss ir tas, ka tie darbojas klusu. Iekārtai ir neierobežota, trīs gadu garantiju!

31 190, 00 €  +PVN

Tehniskie dati:

 • MAKSIMĀLAIS KOKSNES DIAMETRS: 200 mm
 • DZINĒJS:  45 zs – KUBOTA
 • DEGVIELAS VEIDS: Dīzeļdegviela
 • BĀKAS IETILPĪBA:  27 L
 • RAŽĪGUMS:  7 t / h
 • GRIEZĒJMEHĀNISMS: “DISC BLADE”
 • KOKSNES PADEVES KONTROLE: Jā / hidrauliski veltņi.
 • DROŠIBAS POGA STOP:    Jā
 • SVARS:  1600 kg
 • TROKŠŅU LĪMENIS TUKŠGAITĀ:  92 dB
 • TROKŠŅU LĪMENIS DARBĪBA:  116 dB
Play Video
Kompakt klases iekārtas
Vidējās klases iekārtas
Lieljaudas iekārtas

REKVIZĪTI

SIA „PMK-07”
REĢ. Nr. LV40103293265
Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009
Banka: AS “Latvijas pasta banka”
Konts: LV12LAPB0000016057839

Atvērt Google Maps
Atvērt Google Maps

mājaslapa izstrādāta – Onlinesistemas.lv