1579-MF-121greenmech-canon
Jaudgs_eldotjs_PMK07
lauksaimniecbas_tehnika_PMK07
eldotjs_uz_traktora_PMK07
Lauksaimnieks_pmk07
Eco-150TMP
1579-MF-103greenmech-canon
previous arrow
next arrow

CHIPMASTER 220 TMP

Pieslēdz zirgspēkus

Ja Jums ir pieejams traktora ar jaudu līdz 80 zs, un vēlaties iegūt maksimāli ražīgu iekārtu ar minimālajām investīcijām, tad rūpīgi iepazīstieties ar ChipMaster 220 TMP. Trīspunktu savienojums, šķeldojamā materiāla uzņemšanas vārpsta vadība, hidrauliskie padeves veltņi tiek darbināti no traktora hidrauliskās sistēmas, tādējādi izmantojot jau pieejamās iekārtas. Šī ir lielas jaudas iekārta ar lielu materiāla caurplūdi. Šī mašīna sasmalcinās praktiski visu, ko jūs varat tajā iemest.

Šķeldotāja CHIPMASTER 220 TMP nešošā konstrukcija izstrādāta no augstas stiepes izturīga tērauda sijām, kas rada milzīgu izturību un nodrošina stingru konstrukciju. Lielais koksnes padeves atveres izmērs 1100mm x 800mm, ļauj strādāt ar liela apjoma materiālu īsākā laikā. Koksnes optimālo padevi šķeldošanas atverē nodrošina hidrauliski darbināti veltņi, kas tiek elektroniski vadīti ar „No-Stress” automātisko kontroles sitēmu. Tā rezultātā mēs esam panākuši maksimālu šķeldošanas efektivitāti.

Šķeldošanas sistēma ir aprīkota ar patentētu “Disc-Blade” nažu konfigurāciju, kas būtiski pagarināt starplaiku starp nažu asināšanas reizēm, tikai vienu reizi aptuveni 150 stundu laikā. Šādā veidā ievērojami tiek samazināts iekārtas dīkstāves laiks, samazinās darbaspēka izmaksas, kā rezultātā palielinās darba efektivitāte.
Škeldotājs prasa minimālu apkopi. Ieeļojot kustīgās detaļas un veicot regularas pārbaudes, jūsu šķeldotājs vienmēr būs gatavs darbam !
Tā pat kā visi GreenMech šķeldotāji un koksnes smalcinātāji arī CHIPMASTER 220 TMP tiek ražots no bieza metāla, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un ļoti izturīgu pulverkrāsas pārklājumu. Neapšaubāms GreenMech smalcinātāju pluss ir tas, ka tie darbojas klusu. Iekārtai ir neierobežota, trīs gadu garantiju!

12 870, 00 € +PVN

Tehniskie dati:

  • MAKSIMĀLAIS KOKSNES DIAMETRS: 220 mm
  • DZINĒJS:  Darbināms ar traktora piedziņas vārpstu līdz 80zs
  • RAŽĪGUMS:  7t / h
  • GRIEZĒJMEHĀNISMS: “‘Disc blade”
  • REGULĒJAMS ŠĶELDAS PADEVES VIRZIENS: Jā
  • PIEEJAMA SPECIĀLA TRANSPORTĒŠANAS PIEKABE:    Jā
  • SVARS: 860 kg .
  • TROKŠŅU LĪMENIS TUKŠGAITĀ:  92 dB
  • TROKŠŅU LĪMENIS DARBĪBA:  117 dB
  • TRANSPORTĒŠANAS PLATUMS: 1340 mm
Kompakt klases iekārtas
Vidējās klases iekārtas
Lieljaudas iekārtas

REKVIZĪTI

SIA „PMK-07”
REĢ. Nr. LV40103293265
Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009
Banka: AS “Latvijas pasta banka”
Konts: LV12LAPB0000016057839

Atvērt Google Maps
Atvērt Google Maps

mājaslapa izstrādāta – Onlinesistemas.lv