CS100-side-Gator-trailer
CS100-In-Feed-side2
CS100-drivebelt-cover2
CS100-narrow-side3
previous arrow
next arrow

CS 100

Jaudīgs, efektīvs par pieņemamu cenu

GreenMech CS100 ir teicami piemērots lietošanai mājas pagalmā, parkā vai citā vieta ar ierobežotu darba platību. Šķeldotājs CS100 ir paredzēts profesionāliem ainavu dizaineriem, arboristiem, parku labiekārtošanas uzņēmumiem un / vai lietošanai šaurā privātmāju pagalmā vai grūti pieejamās vietās. Iekārtas platums ir tikai 760 mm. Neapšaubāmi liela iekārtas priekšrocība ir fakts, ka iekārta ir ērti transportējama tieši pie šķeldošanas materiāla, nevis materiāls ir jātransportē uz šķeldotāju. Attiecīgi šāda darba organizēšana būtiski samazina patērēto enerģiju un laiku. Nepieciešams mazāks darbaspēks, kas proporcionāli palielina Jūsu peļņas procentu.

GreenMech CS100 ir pieejams ar 16 zs benzīna dzinēju un manuālo atsperes starteri vai 18 zs benzīna dzinēju aprīkotu ar elektrisko starteri. Abi dzinēji pilnībā spēj nodrošināt uzdevumus, kas saistīti ar drošu un videi draudzīgu koksnes atkritumu un veģetācijas apstrādi. Jaudīgie dzinēji nodrošinās iekārtas ilgmūžību, lietojot to iekārtai paredzētos darba apstākļos.

CS100 ir ērti pārvadāt piekabes vai kravas automašīnas aizmugurē, vai arī iekārta var tikt aprīkota ar traktora stiprinājumu. Šķeldotāju ir ļoti viegli pārvietot un apstrādāt koksni diametrā līdz 100 mm. Lieljaudas spararats ar divām lāpstiņām atvieglo iekārtas darbu ar standarta materiāliem un platais materiāla padeves kakls nodrošina plūsmu bez “iesprūšanas” vai ķeršanas. Lāpstiņas ir vienkārši nomaināmas vai asināmas, un apkopei nepieciešamais laiks minimāls, padarot darbu ar CS100 par ļoti produktīvu.

Tāpat kā visi GreenMech smalcinātāju ražošanā tiek izmantoti jaudīgi konstruktīvie risinājumi, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un ļoti izturīgu pulverkrāsojumu, iekārtas ir ilgmūžīgas, un tām ļoti liela atlikusī vērtība arī pēc daudziem gadiem. Vēl neapšaubāma GreenMech iekārtu priekšrocību ir klusā iekārtas darbība, kas noteikti atstās pozitīvu iespaidu uz tuvākajiem kaimiņiem. Šķeldotājam CS100 – piedāvājam bez lietošanas ierobežojuma trīs gadu garantiju!

Ar manuālo starteri(16zs) 5 865, 00 €  +PVN

Ar elektrisko starteri(18zs) 6 885,00 € +PVN

Tehniskie dati:

 • MAKSIMĀLAIS KOKSNES DIAMETRS: 100 mm
 • DZINĒJS:  16 zs vai 18 zs B&S V-veida divcilindru
 • DEGVIELAS VEIDS: Benzīns 
 • BĀKAS IETILPĪBA:  7,5 L
 • RAŽĪGUMS:  2t / h
 • GRIEZĒJMEHĀNISMS: Divu reverso nažu mehānisms
 • REGULĒJAMS ŠĶELDAS PADEVES VIRZIENS: Jā
 • PIEEJAMA SPECIĀLA TRANSPORTĒŠANAS PIEKABE:    Jā
 • SVARS:  Sākot no 195 kg (atkarīgs no komplektācijas).
 • TROKŠŅU LĪMENIS TUKŠGAITĀ:  96 dB
 • TROKŠŅU LĪMENIS DARBĪBA:  120 dB
 • TRANSPORTĒŠANAS PLATUMS: 760 mm
Play Video
Kompakt klases iekārtas
Vidējās klases iekārtas
Lieljaudas iekārtas

REKVIZĪTI

SIA „PMK-07”
REĢ. Nr. LV40103293265
Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009
Banka: AS “Latvijas pasta banka”
Konts: LV12LAPB0000016057839

Atvērt Google Maps
Atvērt Google Maps

mājaslapa izstrādāta – Onlinesistemas.lv