1579-MF-121greenmech-canon
Jaudgs_eldotjs_PMK07
lauksaimniecbas_tehnika_PMK07
eldotjs_uz_traktora_PMK07
Lauksaimnieks_pmk07
Eco-150TMP
1579-MF-103greenmech-canon
previous arrow
next arrow

ECO 150 TMP

Ar traktoru darbināms augstas veiktspējas šķeldotājs

Darbināms ar Jūsu kompaktā traktora jūgvārpstu, koksnes škeldotājs. ECO 150 TMP ir trīspunktu uzkares mašīna, ko darbina kompaktā traktortehniskā piedziņas vārpsta, bet traktoru hidrauliku izmanto barības ruļļu kontrolei. Tam ir tādi paši iekšējie izmēri, koksnes padeves atverei un spararats kā populārajam koksnes smalcinātājam Arborist 150, un to var darbināt ar traktoru līdz 45 zirgspēku jaudu. 
Eco 150 TMP parasti tiek izmantots zemnieku saimniecībās, pašvaldīvās vai komunālo pakalpojumu uzņēmumos, kur tiek izmantoti kompaktie traktori, lai veiktu dažādus pienākumus. 
Arborist 150 rāmis izstrādāts no augstu stiepes tērauda konstrukciju metāla, kas rada milzīgu izturību un nodrošina iekārtas stabilitāti. Koksnes padeves atveres izmēri 970mm x 790mm padara iespējamu, lielu materiāla apjoma brīvu plūsmu, kuru var apstrādāt, neizmantojot lielākus un jaudīgākus škeldotājus. Tā kā materiāls iet caur diviem hidrauliski darbināmiem padeves veltņiem, unikālā elektroniski kontrolēta barošanas sistēma “No-Stress” maina materiāla caurlaides ātrumu, lai nodrošinātu maksimālu šķeldošanas efektivitāti.

Šķeldošanas sistēma ir aprīkota ar patentētu “Disc-Blade” nažu konfigurāciju, kas būtiski pagarināt starplaiku starp nažu asināšanas reizēm, tikai vienu reizi aptuveni 150 stundu laikā. Šādā veidā ievērojami tiek samazināts iekārtas dīkstāves laiks, samazinās darbaspēka izmaksas, kā rezultātā palielinās darba efektivitāte.
Škeldotājs prasa minimālu apkopi. Ieeļojot kustīgās detaļas un veicot regularas pārbaudes, jūsu šķeldotājs vienmēr būs gatavs darbam !
Tā pat kā visi GreenMech šķeldotāji un koksnes smalcinātāji arī ARBORIST 150 tiek ražots no bieza metāla, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un ļoti izturīgu pulverkrāsas pārklājumu. Neapšaubāms GreenMech smalcinātāju pluss ir tas, ka tie darbojas klusu. Iekārtai ir neierobežota, trīs gadu garantiju!

7 925, 00 € +PVN

Tehniskie dati:

  • MAKSIMĀLAIS KOKSNES DIAMETRS: 150 mm
  • DZINĒJS:  Darbināms ar minitraktora piedziņas vārpstu
  • RAŽĪGUMS:  4.5 t / h
  • GRIEZĒJMEHĀNISMS: Divu reverso nažu mehānisms
  • REGULĒJAMS ŠĶELDAS PADEVES VIRZIENS: Jā
  • SVARS:  490 kg
  • TROKŠŅU LĪMENIS TUKŠGAITĀ:  93 dB
  • TROKŠŅU LĪMENIS DARBĪBA:  117 dB
Kompakt klases iekārtas
Vidējās klases iekārtas
Lieljaudas iekārtas

REKVIZĪTI

SIA „PMK-07”
REĢ. Nr. LV40103293265
Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009
Banka: AS “Latvijas pasta banka”
Konts: LV12LAPB0000016057839

Atvērt Google Maps
Atvērt Google Maps

mājaslapa izstrādāta – Onlinesistemas.lv