GREENMECH_LATVIJA_PMK07
Pagjja_keldotjs_PMK07
Tehnikas_noma_PMK07
keldotju_re_PMK07
Tehnika_PMK07
Koksnes_smalcintjs_PMK07
Profesionls_eldotjs_PMK07
Koksnes_smalinana_PMK07
previous arrow
next arrow

SAFE-TRAK 19-28

Izies tur, kur vīriem bail sekot...

Pamatojoties uz pārbaudītu tehnoloģiju, Safe-Trak 19-28 ir Trak 16-23 lielāka un jaudīgāka versija, kas nodrošina neierobežotu stabilitāti dzelzceļa uzbērumos vai nogāzēs. Lielais šīs iekārtas klīrens sastāda 550mm. Pateicoties tik lielam klīrensam šķēršļu pārvarēšana vai darbs virs celmiem, akmeņiem vai apmalēm, nepavisam nav izaicinājums. Lai nodrošinātu drošu iekārtas pārbraukšanu un darbu nogāzēs līdz pat 35 grādiem, Škeldotājs Safe-Track 19-28 ir aprīkots ar neatkarīgi regulējamām pašgājējkāpurķēdēm. Galvenā šis iekārtas priekšrocība, ir tās pārvietošanās elastība, mašīna tiek novirzīta uz šķeldas apstrādes punktu, nevis šķelda tiek transportēta uz šķeldošanas iekārtu. Šadas darba organizēšanas rezultātā, būtiski paaugstinās darba efektivitāte.
 Safe-Track 19-28  ir aprīkota ar 48 ZS Kubota dīzeļdzinēju.

Šķeldotāja Safe-Track 19-28 nešošā konstrukcija izstrādāta no augstas stiepes izturīga tērauda sijām, kas rada milzīgu izturību un nodrošina stingru konstrukciju. Lielais koksnes padeves atveres izmērs 800mm x 700mm, ļauj strādāt ar liela apjoma materiālu īsākā laikā. Koksnes optimālo padevi šķeldošanas atverē nodrošina hidrauliski darbināti veltņi, kas tiek elektroniski vadīti ar „No-Stress” automātisko kontroles sitēmu. Tā rezultātā mēs esam panākuši maksimālu šķeldošanas efektivitāti.

Šķeldošanas sistēma ir aprīkota ar patentētu “Disc-Blade” nažu konfigurāciju, kas būtiski pagarināt starplaiku starp nažu asināšanas reizēm, tikai vienu reizi aptuveni 150 stundu laikā. Šādā veidā ievērojami tiek samazināts iekārtas dīkstāves laiks, samazinās darbaspēka izmaksas, kā rezultātā palielinās darba efektivitāte.
Škeldotājs prasa minimālu apkopi. Ieeļojot kustīgās detaļas un veicot regularas pārbaudes, jūsu šķeldotājs vienmēr būs gatavs darbam !
Tā pat kā visi GreenMech šķeldotāji un koksnes smalcinātāji arī Safe-Track 19-28 tiek ražots no bieza metāla, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un ļoti izturīgu pulverkrāsas pārklājumu. Neapšaubāms GreenMech smalcinātāju pluss ir tas, ka tie darbojas klusu. Iekārtai ir neierobežota, trīs gadu garantiju!

37 995, 00 € + PVN

Tehniskie dati:

 • MAKSIMĀLAIS KOKSNES DIAMETRS: 190 mm
 • DZINĒJS:  45 zs – KUBOTA
 • DEGVIELAS VEIDS: Dīzeļdegviela
 • BĀKAS IETILPĪBA:  60 L
 • RAŽĪGUMS:  7 t / h
 • GRIEZĒJMEHĀNISMS: “DISC BLADE”
 • KOKSNES PADEVES KONTROLE: Jā / hidrauliski veltņi.
 • DROŠIBAS POGA STOP:    Jā
 • SVARS:  2000 kg
 • TROKŠŅU LĪMENIS TUKŠGAITĀ:  96 dB
 • TROKŠŅU LĪMENIS DARBĪBA:  120 dB
Kompakt klases iekārtas
Vidējās klases iekārtas
Lieljaudas iekārtas

REKVIZĪTI

SIA „PMK-07”
REĢ. Nr. LV40103293265
Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009
Banka: AS “Latvijas pasta banka”
Konts: LV12LAPB0000016057839

Atvērt Google Maps
Atvērt Google Maps

mājaslapa izstrādāta – Onlinesistemas.lv