PMK07_Škeldotāji_GreenMech
3 GADU GARANTIJA

Sadarbībā ar GreenMech rūpnīcu visai tehnikai ir 3 gadu garantijas laiks.

PMK07
KVALITATĪVS SERVISS VISĀ LATVIJA

Nažu asināšana, piedziņas siksnas, eļļas, filtri un citas apkopes daļas.

Šķeldotāji_PMK07
KLIENTU ATBALSTS UN APMĀCĪBA

Nodrošinām lietošanas apmācību, apkopes video, instrukcijas un klientu atbalstu.

PMK07_Koksnes smalcinātāji
KVALITĀTE UN ILGMŪŽIBA

Uzticies īstai Angļu kvalitātei

Skeldotajs_PMK07
APKOPES UN SERVISS

Nodrošinām tehnikas apkopes un servisu visā Latvijā

previous arrow
next arrow

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES GREENMECH

Katrai GreenMech iekārtai ir īpaši radīts dizains un mehānismi. Pateicoties tam mēs spējam nodrošināt tik kvalitatīvu un ilgmūžīgu iekārtu darbību. Kopš 1993. gada, kad uzņēmums uzsāka ražošanu, esam izgatavojuši vairāk kā 10 000 iekārtu, un saskaņā ar mūsu servisa datiem aptuveni 90% šo iekārtu joprojām ir apritē un cienīgi nes GreenMech vārdu pasaulē. Ko tas izsaka par kvalitāti ? Varat pajautāt, jebkuram GreenMech iekārtas īpašniekam. Mūsu izstrādātie šķeldotāji tiek uzskatīti par mērauklu kvalitātēs, ražības un iekārtu darbības klusuma jomā. Šo faktu pierāda mūsu regulārās inovācijas un patenti. Piemēram “Disk Blade” griezējnažu sistēma, pateicoties kurai,  mūsu šķeldotāji faktiski ir unikāli, jo šādas sistēmas griezējmehānisms ir tikai mūsus iekārtām. Taču mēs nesēžam uz lauriem, un sadarbojoties ar mūsu klientiem, iekārtas tiek regulāri pilnveidotas un uzlabotas, lai sniegtu Jums labāko. 

SERVISA NODROŠINĀJUMS

 • Ātrs un kvalitatīvs serviss, profesionāliem un pieredzējušiem meistariem
 • Individuāla pieeja katram klientam
 • Oriģinālo rezerves detaļu nodrošinājums
 • Servisa pakalpojumi ar izbraukumu pie klienta visā Baltijā
 • Servisa centrs: Rīga, Artilērijas 19
 • Sadarbībā ar GreenMech rūpnīcu varam nodrošināt jebkuras sarežģitības remonta darbus galvenajā servisa centrā Polijā.

Lielbritānijā ražotās preces atbilst pasaules līmeņa prasībām.

Jā, mēs nekautrējamies daudzināt paši sevi, jo mēs esam tikai un vienīgi Britu ražotājs. Lielbritānijā ražotie produkti, kas ir komplektāti no Lielbritānijā ražotām detaļā, atšķirsies ar savu jaudu un kvalitāti no visa pārējā, kas ir pieejams tirgū. GreenMech ir vislabāk pārdotais koksnes smalcinātāju klāstā visā Eiropā un lielākais nožotājs šajā nozarē visā pasaulē. Tas daudz izsaka par mūsu ražošanas kvalitāti, dizainu un klientu atbalstu. Mēs lepojamies ar mūsu produktiem tik daudz, ka katrai GreenMech iekārtai ir pilna, neierobežota, trīs gadu garantija. Tas nozīmē, ka varat būt droši, ka mēs atbildam par katru uzgriezni, skrūvi un detaļu, no kā sastāv jūsu unikālā GreenMech iekārta. Jūs varat saņemt profesionālu rezerves daļu un pēcpārdošanas servisu no mūsu plašās tirgotāju bāzes. Tie piedāvā asmeņu asināšanas un mašīnu servisa apkalpošanu, kā arī iekārtu remontu vai citu lietotāju atbalstu.
Kad iegādājaties GreenMech produktu, mēs zinām, ka tas ir ieguldījums, kuru vēlaties lietot ilglaicīgi, vienlaikus nodrošinot vislabāko veiktspēju un uzticamību laukā.
Jums ir mūsu rakstiska garantija, kas apliecina katras iekārtas, ko mēs esam izgatavojuši, augstāko kvalitāti!

„Disc-Blade” griešanas nažu sistēma ir revolucionāra un patentēta nažu sistēma, kas būtiski atčķiras no taisno nažu sistēmām.

Sadarbībā ar tehnikas nomas uzņēmumiem visā pasaulē, kā arī pateicties ciešam darbam ar lielajiem šķeldošanas uzņēmumumiem, esam secinājuši, ka viena no būtiskākajām problēmām, kas var gadīties strādājot ar šķeldotāju ir, netīša nepiederošu tietu ievietošana sķeldošanas aparātā, dažkārt tur nonāk augsne vai naglas, kā rezultātā, parastie – taisnie naži ātri paliek truli un neasi. 

Pēc „Disc-Blade” sistēmas ieviešanas 1995. gadā šī problēma ir ievērojami samazinājusies. Apaļi uzasināti diski šobrīd tiek uzstādīti uz daudziem GreenMech šķeldotājiem.

Būtiskākā atšķirība starp taisno un apaļo diskveida asmeni.

  • Sešas reizes garāks kalpošanas laiks
  • Samazināts darba trokšņu līmenis
  • Mazākas jaudas prasības – degvielas ekonomija
  • Retāka apkope

Pateicoties savai formai „Disc-Blade” sistēmas asmeņi šķeldojamo materiālu sagriež, nevis sacērt vai salauž un vienlaikus ir klusāki, nekā parastais taisnā tipa asmeņi aptuveni par 25%.
Izmantojot diska asmeņus, tikai 30 procenti no asmens griešamās daļas nonāk saskarē ar koksnes materiālu, tādēļ asmeņus var pagriezt uz nākamo asu sekciju, kad mala ir nodilusi. Tas ļauj lāpstiņus pagriezt divas reizes, pirms tos nepieciešams atkārtoti asināt, būtībā dod jums iespēju strādāt ar trīs asmeņu komplektiem.

Atbrīvojot nostiprināšanas skrūvi, diska lāpstiņas var pagriezt jebkurā virzienā. Ja asmeņos iekļuvušas nepiederoši priekšmeti,, piemēram, akmeņi vai naglas, un tie ir sabojāti, bojāto sekciju var vienkārši novietot prom no griešanas laukuma.

Formas dēļ parastie, taisni asmeņi ir vairāk pakļauti bojājumiem, tādēļ tos vajadzētu biežāk nomainīt, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju. Pēc asināšanas un pārtaisīšanas attālums starp uzgali un asmeni ir jāpielāgo. Taču tas neattiecas uz diska asmeņiem, jo tie ir asināti no aizmugures, lai priekšējā  virsma nemainītos un atstarpe vienmēr paliek nemainīga.

Parasti šķeldotājos izmanto plakanos nažus, kuru kalpošanas ilgums bez asināšanas ir aptuveni 120 stundas un aptuveni 900 stundas līdz to maiņai. 
Izmantojot diska veida nažus, tiek izmantota tikai trešā daļa asmens. Tas nozīme, kad nazis paliek neas to var pagriest un tas atkal ir darba kārtībā.

Pēc aizdedzes atslēgas pagriešanas nedaudz uzgaidiet, kamēr iekārta veica pašdiagnostikas testus. Testa rezultāti tiks atspoguļoti iekārtas vadības displejā.  Kad tests noslēdzies un uz iekārtas ekrāna rādās cipars “0” – spiediet sarkano “START” pogu un paturēt to dažas sekundes, līdz iekārta sāk darboties.

Tas nozīmē, ka šķeldotāja dzinējs sāk pārkarst.
Nepieciešams attīrīt iekārtas dzesēšanas resti, kas atrodas pie dzinējs. Strādājot ar iekārtu putekļi un koka lapu fragmenti var piesārņot šķeldotāja dzinēja dzesēšanas resti, kā rezultātā nostrādā automātiskā pārkaršanas drošība un dzinējs tiek atslēgts. 

REKVIZĪTI

SIA „PMK-07”
REĢ. Nr. LV40103293265
Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009
Banka: AS “Latvijas pasta banka”
Konts: LV12LAPB0000016057839

Atvērt Google Maps
Atvērt Google Maps

mājaslapa izstrādāta – Onlinesistemas.lv